Naše spolupráce

Připojte se k nám i Vy

Ostrava Fashion Weekend je velkolepá módní show představující nejnovější kolekce známých návrhářů i mladých talentovaných designerů. Misí celého projektu je touha rozvíjet módní povědomí v Moravskoslezském kraji a také podpořit české módní návrháře v mezinárodním kontextu. Vynakládáme maximální úsilí na to, aby česká móda zanechávala výraznější stopy ve světě. Začínajícím návrhářům pomáháme s navazováním obchodních vztahů.

Historie Footshop.cz se začala psát v roce 2012. Za krátkou dobu e-shop vyrostl v předního hráče v prodeji obuvi v Česku a na Slovenku. Dnes mají i designové kamenné obchody v centru Prahy a Bratislavy. Oceněním kvality firmy je i to, že se stali členem elitního klubu Adidas Consortium. Na Footshopu je vidět, že je to jeden z mála obchodů, který vznikl čistě z nadšení zakladatelů pro produkt. Cíl e-shopu není jen prodávat boty, ale i představit návštěvníkům svět a filosofii moderních tenisek. Sneakers je druh bot, který udává trendy v materiálech, technologiích, ale i designu. 

 

Zdenek’s Oyster Bar byl otevřen v roce 2011. Postupně se připojil šéfkuchař Jirka Nosek, který v poměrně skromných podmínkách začal vytvářet v Česku ojedinělou seafood kuchyni. Velmi brzy uspěli s unikátním konceptem tak, že dramaticky rozšířili nabídku champagne a vín, našli ty nejlepší dodavatele ústřic, všech ostatních surovin a dál se zdokonalili. O úspěchu svědčí i to, že přestala stačit kapacita podniku, kterou museli přestavět a rozšířit a díky tomu vypilovali design a špičkově vybavili kuchyň.

 

Společnost Foto Antal byla založena v roce 1992 jako rodinný podnik. Společnost nabídla základní fotografické služby, především občanům města. Jejich služby se později rozšířily a vznikla společnost Foto ANTAL s.r.o. V roce 2004 přidali produkt Exclusive Photobooks a vytvořili ochranní známku Antalphotobooks. Jejich cíl je přinést ručně vyráběné produkty špičkové kvality. Jejich produkty a služby jsou k dispozici profesionálním fotografům a studiím.