Ostrava Fashion Weekend 2017

Drazí přátelé a klienti,

vítejte na našem blogu! Jak bylo napsáno, na tomto místě se vždy podělíme s Vámi o naše pracovní zkušenosti z oblasti fotografie a makeu-pu a nebo zajímavé reportáže ze samotných focení.

Krátce se ještě podíváme na podzim do roku 2017, kde jsme byli součástí velkého týmu na módní akci Ostrava Fashion Weekend 2017 (OFW 2017), která probíhala o víkendu 10. – 12. listopadu. Za naše studio, fotodokumentaci celé akce (Svatomartinskou gala večeři, přehlídkový den 11. listopadu) měl na starost fotograf Miroslav a make-up pro ředitelku a zakladatelku OFW Denisu Šuster a její asistenční tým make-up artistka Martinka.

Ale pojďme si OFW blíže představit. Ostrava Fashion Weekend je oslava módy, nabízející během jednoho víkendu program, který představil nejnovější kolekce známých návrhářů i mladých talentovaných designerů. Misí celého projektu byla touha rozvíjet módní povědomí v Moravskoslezském kraji a podpora českých módních návrhářů v mezinárodním kontextu.

Za uplynulé tři dny představil nejen zajímavé Fashion Talky, výstavy ale především sobotní přehlídkové bloky, kde se představilo 17 módních návrhářů z České republiky i zahraniční. Mezi nejznámější hvězdy módní scény patřily např. Pavla Balvínová se značkou TIQE a Kateřina Geislerová, ze zahraničních hvězd příjemně překvapila kolekce Girl Little Boy či Klaudie Markiewicz. Velkým objevem ročníku 2017 byla kolekce talentované Markéty Martiškové se svou značkou Stop is Start, příjemným překvapením byla i tvorba Yvony Leitner.

Níže Vám rádi představíme pár ukážek ze samotných přehlídkových bloků z dílny našeho fotografa Miroslava:

   

OFW 2017 také poskytlo návštěvníkům kontakt s odbornou módní veřejností, jenž byl během sobotních přehlídek komukoliv k dispozici pro konzultaci stylu a oblékání se známou módní kritičkou Františkou Čížkovou nebo známým stylistou Filipem Vaňkem. Během celého víkendu Ostrava Fashion Weekend 2017 navštívilo sobotní přehlídky a doprovodné akce nad 1500 lidí. Módní akci navštívila i řada dalších známých osobností jako např. Eliška Bučková, Jitka Nováčková, Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová, dále Karel Vagner, zpěvačka Victoria, známá modelka Tatiana Makarenko a další.

Ostrava Fashion Weekend chce pro rok 2018 napnout síly, jak pro českou, tak i pro zahraniční tvorbu a dále rozšiřovat divákům spektrum nových kolekcí a míru inspirace. A my se těšíme, že budeme opět součástí týmu této úspěšné módní akce!

Miroslav a Martinka, MC Studio

Žijeme pro svůj sen. Jsme partneři, fotograf a make-up artistka. S vášní ukazujeme lidem jak se cítit krásně a sebevědomě. Odhalujeme nejen jejich vnější, ale i vnitřní krásu. Náš příběh si přečtěte zde >>