Fotoknihy

Dárkové kazety

USB Box a DVD kazety

Tisk fotografii

Tiskové služby

Profesionální tisk

Fotografie jsou vyrobené klasickým mokrým procesem RA4 (vývojka, ustalovač) na profesionální fotopapír KODAK Endura Premier nebo Fuji Crystal Archive Paper DPII. Povrch papírů může byt lesklý, polomatný nebo metalický (Pearl).

Slepotisk

Slepotisk čili embosování je klasická technika jednostranného reliéfního zdobení kožených předmětů například knižních vazeb. U svatebních knih je možnost slepotisku jména, iniciálů atd.

Typ papírů

Vnitřní strany fotoknihy obsahují fotografie vyrobené klasickým chemickým procesem RA-4 na profesionální fotopapír Kodak. Stránky jsou ošetřené ochranou proti UV záření. UV potah je ZDARMA a automaticky se aplikuje na knihy o rozměrech 38x38, 30x40, 40x50 a 50x40 cm.

Vyšívaná foto kniha

U nás najdete i možnost jedinečné individualizace v podobě vyšívané svatební fotoknihy. Možnost výběru barvy, stehu a vzoru. Je možné pro náročné nabídnout zlaté a stříbrné stehy, které obsahují kovová vlákna.

Objednávka tisku

Objednání tisku je možné přes email info@mc-studio.cz nebo přes telefon CZ +420 725 925 961 a SK +421 917 797 378.

Doprava

Doprava všech produktů je přímo až k Vám domů. V případě domluvy je možné si objednané fotografie nebo jiné tištěné materiály vyzvednout osobně u nás. Přeprava je zabezpečena po celém území ČR a SK.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Pinterest