Miroslav Cibulka

fotograf

Svět fotografie jsem objevoval postupně. Již na základní škole jsem měl první zkušenosti s focením na film. Nebylo to nic uměleckého, i když se mi například povedla dvojitá expozice jednoho políčka snímku, co ve výsledku bylo moc zajímavé. Pamatuji si svojí sestru, kterou jsem fotil u paneláku v rodném městě, která pak ve výsledném snímku vypadala, jakoby se vznášela v oblacích.

V té době mě to táhlo k hudbě ale i fotografie byla všude přítomná, například moje první pořízené portréty kamaráda, který hrál na akustickou kytaru. Až později jsem se opět vrátil k fotografii, kde jsem si pořídil svůj první FUJI, s kterým jsem byl téměř všude. Postupně jsem procházel různými vývojovými fázemi, které začaly studiem fotografie v Bratislavě.

Mnohé o fotografii jsem se dozvěděl od těch nejlepších, jako je například Robert Vano na jeho workshopech „Robert Vano Gallery“. I dnes se účastním různých workshopů, kde se učím od nejlepších, které obdivuji, jako jsou práce fotografa Lukáše Dvořáka. V průběhu vývoje mého fotografického umění, jsem měl tu čest i možnost fotografovat za asistenci fotografa Ashish Chawla z New Delhi-Indie. Právě Ashish mi ukázal můj směr tvorby který mě opravdu inspiroval. V současné době je to jak můj přítel, tak velký vzor ve fotografii.

Za svojí dobou působení ve fotografii jsem měl možnost fotit nejen pro modelingové agentury, magazíny ale také i politiky nebo některé zajímavé klienty, za co jsem moc vděčný. Dnes působím hlavně v Praze, kde momentálně žiji. Své klienty mám jak po České republice, tak i na Slovensku.

CZ +420 725 925 961 SK +421 917 797 378 photo@mc-studio.cz

fotograf praha
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.