Michael Fraňo Sachtikus

Profesionální retuš

Jsem slovenský retušér na volné noze, žijící v Praze se zájmem o výtvarné umění, portréty a architekturu. Mám víc než 9leté zkušenosti ve vizuálním průmyslu a za ten jsem si čas získal respekt nejenom u svých partnerů, ale i velice dobrou pověst tvořivého profesionálního přístupu s vždy dokonalým výkonem.
 
Přináším tvořivou hodnotu, fotografickou znalost pro agentury a fotografy. Nabízím odborné úpravy fotografií, technické řešení a kreativní poradenství pro nejrůznější projekty. Můj cíl je jednoduchý: dodaní úplného a dokonalého obrazu, ať už jde o prestiž národní reklamní kampaně, kreativní místní kampaně nebo osobní práci fotografa. Zabývám se organickým přístupem k projektům, neustále rostu a zlepšuji se za pomocí svého kritického retušérského oka a smyslu pro dokonalost – a to vždy v co nejkratším čase a v nejvyšší kvalitě.
 
Miluji to, co dělám a daří se mi pro své klienty vytvářet z nemožného reálné. Spolupracoval jsem s mnohými českými a slovenskými fotografy, časopisy a e-shopy. Moje práce se objevila v mnoha reklamních kampaních, katalozích a časopisech.
 

retouch@mc-studio.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.