Martinka Čuboňová

Make-up artist

Svět rozmanitých barviček a make-up jako takový mě fascinuje už dlouhé léta. Již na střední škole jsem líčila ráda jak spolužačky, tak i kamarádky. Práce s lidmi mě vždy bavila a naplňovala, a proto jsem se rozhodla skloubit svůj sen i do profesního života. Zanechala jsem kancelářskou práci a šla jsem si za tím, co doopravdy miluji a co mě naplňuje a to je právě práce make-up artistky.
 
Absolvovala jsem úspěšně několik kurzů v profesionální škole Make Up Institute Prague. Po každém kurzu následovalo zkoušení, trénování a zdokonalování. Pak začaly přicházet spolupráce s fotografy a pracovní příležitosti z agentury pro vizážisty, která spadá pod profesionální školu make-upu v Praze. Později přišla úžasná nabídka výběrového řízení do butiku Estée Lauder na pozici makeup artistky, kde jsem uspěla a pracuji i dodnes.
 
Řídím se heslem, že každá z nás může být krásná. Každá žena je výjimečná a krásná, bez ohledu na věk, barvu vlasů nebo hmotnost. Každá z nás má právo se cítit krásně a sebevědomě, jenom musí umět svoji krásu zvýraznit.
 
Jsem šťastná, když moje klientky odcházejí nadšené z konečného výsledku a jejich spokojenost a úsměv na tváři je můj cíl. Baví mě z mých klientek udělat krásné a sebevědomé ženy, které si věří a dostanou to, co chtějí. 
 
Miluji líčení pro fotografii, sleduji nové trendy různých značek, jsem přítomná na prezentacích, abych mohla pro vás sbírat nové trendy. Zásadně líčím jenom profesionální produkty značky Estée Lauder Companies. Působím převážně v Praze a okolí ale není problém se domluvit i po celé České a Slovenské republice.
 

+420 702 156 565 makeup@mc-studio.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.