Denní líčení

Denní líčení by mělo být nezbytností a zásadou každé ženy. Je proto velmi důležité naučit se správně nalíčit tak, aby líčení působilo celý den přirozeně a zdůraznilo Vaše přednosti. Ráda Vám pomůžu s výběrem správného líčení, aby jste se cítila svěže a krásně po celý den. Zapamatujte si, že první dojem je nejdůležitější a je to jediná věc, kterou nemůžete udělat dvakrát.


Večerní (plesové) líčení

Večerní nebo plesové líčení je výrazné líčení a působí velmi elegantním dojmem. Je na vás dámy, jestli si zvolíte variantu výraznější oči, jemné rty nebo variantu opačnou. Důležité je, aby bylo v souladu s výběrem večerních šatů. K večernímu (plesovému) líčení také nabízím i základní úpravu vlasů.


Foto make-up

Foto make-up je velice precizní make-up, kde se musí dbát na dokonalé líčení modelky a musí být přizpůsobený fotografickému osvětlení, které je silnější než běžné světlo. Použité barvy musí být výrazné a zářivé. Velice oblíbené druhy foto make-upu jsou např. nude make-up (nahé líčení), beauty a glamour líčení, které je ještě výraznější a používají se tmavší odstíny barev (velice oblíbené např. kouřové líčení), nebo také výrazné a kontrastní líčení pro černobílé fotografie.


Extreme make-up

Extreme make-up je svět odvážných kombinací, bláznivých barev, revolučních postupů a dráždivých textur. Odpoutává se od klasického líčení a rozvíjí kreativitu. Je to svět nekonečných efektů a vychytávek – díky němu se vytváří neuvěřitelné výslední práce a barevné kombinace. Experimentuje se s různými materiály, barvami, doplňky. Extreme make-up je make-up, když máte chuť na něco bláznivého a nestačí Vám jenom „klasický foto make-up“.

Svatební make-up

Svatební líčení je základem každé krásné nevěsty. Svatba je jedinečnou události a proto by nevěsta měla vypadat jedinečně. Správně zvolené svatební líčení podtrhne přirozenou krásu a zvýrazní všechny přednosti obličeje. Musí být vždy přizpůsobené šatům, šperkům a ostatních doplňkům. Svatební líčení doporučuji i se zkouškou, vše musí být perfektně sladěné, aby nevěsta ve svůj svatební den vypadala co nejlépe. Líčení ve svatební den probíhá u nevěsty doma, či v místě svatebního obřadu.


Mini kurz líčení

Pro dívky nebo ženy, které nevědí jak se správně nalíčit, jak zlepšit svůj vzhled nebo si nedokážou poradit, zdali je líčení pro ně správné, nabízím mini kurz líčení, kde hlavní náplní je nabídnout ucelené informace a rady, jak se správně nalíčit, vybrat barvy a vhodné produkty. Kurz je doplněný o ukázky přímo na účastnici naproti zrcadlu tak, že opakuje líčení na pravé části obličeje a zkouší si správné nanášení líčidel. Tento kurz není certifikovaný. Trvání kurzu je 3-4 hodiny.


Poradenství / péče o pleť 

V přípravě.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Pinterest