Fotoknihy

Nabízíme Vám kompletní zpracování exkluzivních fotoknih. Strany fotoknihy tvoří fotografie vyhotovené klasickou cestou chemického procesu RA-4 a jsou tištěné na profesionální fotopapír KODAK ENDURA PREMIER. Povrch fotografie může být zhotoven v lesku, matu, hedvábí a nebo v metalickém efektu. Tento papír je vysoce kvalitní se životností až 150 let. Vnitřní strany mají UV ochranu, která zabraňuje slepení stran. Knihy jsou jak pro nenáročné zákazníky, tak i pro ty náročné, pro které máme spoustu specialit jako je slepotisk, ražba, pozlacení nebo postříbření. Všechny obaly, kazety a fotoknihy jsou vytvářeny ručně s důrazem na maximální kvalitu. Kromě stále nabídky exkluzivních fotoknih se budeme vždy snažit neustále doplňovat nové produkty. Snažíme se dodržet světový trend a právě proto budeme neustále sortiment rozšiřovat.

Fotografické knihy z Italské kůže

Jednoduché, moderní a exkluzivní řešení fotoknihy z kvalitní italské kůže. Můžete si vybrat z více druhů originální italské kůže, která je ručně prošívaná.

 

Ekonomické fotoknihy

Cenově dostupnější varianty exkluzivní fotoknihy pro Vaše fotografie.

Kniha pro umělecké fotografie

Fotokniha, která je řešena podle Vašich představ. Na výběr je možná ražba motivu v rozích fotoknihy nebo horizontální fotografie pokrytá hliníkem. Sem patří i jedinečné vyšívaní nebo umělecké plátno.                                                            

Kapesní fotoknihy

Ideální řešení pro Vaše fotografie, aby byly všude s Vámi. Vezměte si tyto fotoknihy všude tam, kam jdete. Široká skála materiálů s vysoce kvalitními tištěnými stranami. 

Kreatívní fotokniha - Vytvořte si vlastní obal !

Zde je možnost tvorby vlastní titulní strany. Obal je rozdělen na čtyři části. Pro strany jsou k dispozici různé krycí materiály. Vše je na Vaší volbě. Zde je možná veškerá kombinace materiálů, tisku, reliéfů, vyšívání apod.. 

  • Typ papíru – 640 DPI – Ochrana proti UV
  • Tloušťka stránky fotoknih
  • Hliníkové a ArtCanvas fotografie
  • Výšivka
  • Barva první i poslední stránky
  • Barva stránky a typ hrany
  • Ražba
  • Zlaté a stříbrné stránky