Focení výherkyně druhého místa podzimní soutěže!

Na podzim 2017 jsme vyhlásili soutěž o tři hodnotné ceny. Druhé místo „Focení v krásných prostorech Star Studia“ vyhrála paní Jana z Prahy, která si moc přála focení s manželem Lukášem a dvěma dětmi, pětiletou Sandrou a několika měsíční Verunkou. My jsme přání rádi vyhověli a pustili jsme se do plánování, jak bude samotné focení probíhat. Samozřejmostí bylo i poradenství a výběr oblečení, aby vše hezky ladilo.

Rádi vám teď přiblížíme, jak samotná příprava a focení probíhalo.

V den focení od začátku ve studiu panovala výborná nálada. Rodinka byla v očekávání, co jí čeká, a my jsme se těšili na výsledek, který rodinku potěší. Jana si moc užívala svojí proměnu vizáže, kde jsme zvolily líčení, které podtrhne její přirozenou krásu. Během příprav make-upu a vlásků Jany se tatínek vzorně staral o svoje holčičky.

 

 

Mezitím se vše připravovalo k samotnému focení, během kterého si Míra dělal náčrtky na papír, tzv. storyboard. Po finální úpravě Jany se lehce upravili vlásky malé Sandře a výjimkou nebyl ani Lukáš. Pak jsme se pustili do samotného focení, kde nálada byla taky skvělá a přátelská. Rodinné focení u nás není o zbytečných pózách, ale snažíme se dosáhnout toho, aby rodinka na fotkách vypadala přirozeně a pohodově. Celkové focení trvalo asi 1,5 hodiny a udělalo se několik druhů záběrů, aby se vystřídali všichni vzájemně.

Jsme rádi, že jsme opět poznali skvělé lidi, kteří si s námi den focení užili a mají na sebe krásnou památku v podobě fotografií. Jsme taky přesvědčeni, že se ve studiu s námi paní Janě s rodinkou líbilo a věříme, že se z výsledných fotek těší.

Budeme moc rádi, když se v budoucnu na focení opět sejdeme.

 

Martinka a Miroslav / MC Studio

 

Žijeme pro svůj sen. Jsme partneři, fotograf a make-up artistka. S vášní ukazujeme lidem jak se cítit krásně a sebevědomě. Odhalujeme nejen jejich vnější, ale i vnitřní krásu. Náš příběh si přečtěte zde >>