Dárkový poukaz

Dárkové poukazy Vám připravíme individuálně podle Vašeho přání a představ. Poukaz Vám zašleme elektronicky nebo poštou po připsání platby na náš účet.

Dárkový poukaz

Hledáte originální dárek pro Vaše příbuzné nebo známé k narozeninám, svátku, výročí, svatbě, promoci, narození miminka, významnému úspěchu nebo nějaké další příležitosti? Co takhle věnovat dárkový poukaz na profesionální fotografování? Na co je možné poukaz využít? Skoro na všechno! Můžeme nafotit portréty pro přítele nebo přítelkyni (včetně stylu boudoir), zamilované dvojice, poutavý umělecký dokument svatebního dne, těhotenská bříška, děti od miminek po školáky, rodinné skupinové snímky na památku, nejrůznější akce a oslavy a mnoho dalšího. Také Vám můžeme nabídnout poukaz na líčení podle vašich představ a přání. Líčení denní, večerní, slavnostní nebo svatební a také něco speciálního v podobě konzultace o správném líčení a péči o svou pleť.

Neváhejte proto vyplnit níže uvedený dotazník a my se s Vámi rádi spojíme a poradíme Vám správnou volbu Dárkového poukazu. 

Těšíme se Vás! 

Váš Team MC STUDIO


 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Pinterest